Trawa w rolce PREMIUM Piękny trawnik w zasięgu ręki

Marzysz o pięknym trawniku w swoim ogrodzie? Chcesz, by park zazielenił się w krótkim czasie? Chcesz wykonać zielony dach lub ozdobić przydrożne pasy zieleni? Nasza trawa ogrodowa w rolkach sprawdza się we wszystkich tych zastosowaniach i wielu innych. Zamów i ułóż, by cieszyć się otaczającą Cię zielenią! Trawa do ogrodu i nie tylko!
Oferowana przez nas trawa do ogrodu to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających. Specjalna mieszanka traw, przeznaczona do miejsc o dużym natężeniu ruchu stanie się piękną ozdobą, która nie straci swojego uroku przez długi czas.

Trawa w rolce PREMIUM

Trawa w rolce wraz z usługą rozwinięcia na przygotowanym gruncie w województwie śląskim od 30 zł/m².

Cennik trawy do samodzielnego rozwinięcia:
Do 50 m² – 25 zł/m²
50-100 m² – 20zł/m²
Od 120 m² – 17 zł/m²

Powyżej 750 m² transport gratis na terenie całej Polski.

Odbiór: Bobrowniki ul. Akacjowa 89 lub dla Google Rszmicio magazyn Bobrowniki

Transport mniejszych ilości wyceniany indywidualnie. Usługa rozwinięcia wyceniana indywidualnie.

Trawa w rolce PREMIUM – Dostawy na Terenie Całej Polski zamów z dostawą lub odbierz osobiście

Oferowana trawa posiada wbudowaną w korzeń siatkę biodegradowalną. System korzeniowy w połączeniu z siatką tworzy mocną i zwartą konstrukcję, sprawdzającą się doskonale na nawierzchniach intensywnie użytkowanych i eksploatowanych. To doskonały produkt do zagospodarowania nierównych i płaskich terenów takich jak place zabaw, skwery, przydomowe ogrody czy elementy zielonej architektury.

1 rolka to 1 m² trawy. Waga 1 m² to około 25kg.
Wymiar rolki to 60x167cm, grubość około 2cm.

Nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Zasięgnij fachowej porady!

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności