Jadar Śląsk – Katowice, Gliwice, Tychy Jesteśmy jedynym dystrybutorem produktów Jadar na Śląsku

Oferujemy Państwu bogaty asortyment produktów firmy JADAR. Jako wyłączny dystrybutor tego producenta na Śląsku, dostarczamy najwyższej jakości kostkę brukową, płyty tarasowe, palisady prosto pod wskazany adres. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie przy wyborze produktów marki JADAR – renomowanego producenta galanterii betonowej do ogrodów, tarasów i innych przestrzeni.

Produkty Jadar

Oferujemy pełen asortyment produktów JADAR. Na naszej stronie znajdą Państwo zarówno flagowe produkty firmy – kostkę brukową we wszystkich dostępnych kolorach i kształtach, jak również materiały do budowy ogrodzeń betonowych, płyty tarasowe oraz elementy małej architektury.

Jadar – Dostawy na Terenie Całego Śląska zamów z dostawą do domu lub na budowę

W naszym portfolio znajdą Państwo wyłącznie sprawdzonych i najlepszych producentów galanterii betonowej z całej Polski. Sprzedajemy najwyższej jakości asortyment, aby zapewnić naszym klientom dostęp do produktów z najwyższej półki, które przez lata cieszyć będą swoim wyglądem.

Dostarczamy kostkę brukową, płyty tarasowe, palisady i wiele innych produktów klientom na terenie całego Śląska. Jako wyłączny dystrybutor wyrobów firmy JADAR na Śląsku zaopatrujemy klientów z Katowic, Gliwic, Tychów, Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich, Zabrza i pozostałych miejscowości województwa. Przyjmujemy zamówienia z dostawą do domu lub na budowę.

Jako wieloletni dystrybutor oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów odpowiednich do projektu i potrzeb klienta. Kompleksowo realizujemy zamówienia od wyboru najlepszych produktów, przez odbiór od producenta, aż po dostawę pod wskazany przez klienta adres.

Serdecznie zapraszamy do naszego ogrodu pokazowego, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełnym asortymentem firmy JADAR. Ogród jest zlokalizowany w województwie śląskim, w Bobrownikach (gmina Będzin). Szczegółowe informacje odnośnie godzin otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt. 

Nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Zasięgnij fachowej porady!