Wymarzony trawnik Prosty sposób na to, aby magicznie odmienić swoje otoczenie

Pięknie przystrzyżony, bujny, soczyście zielony trawnik będzie ozdobą każdej posesji. Ta wspaniała zielona przestrzeń może być zarówno miejscem wypoczynku jak i elementem dekoracyjnym, który z całą pewnością cieszy oko swojego właściciela. Każdy kto próbował swoich sił w urządzeniu idealnie wyglądającego trawnika wie jakie to trudne, kosztowne i czasochłonne. Przychodzimy zatem z pomocą i naszą ofertą. Od dziś obłędnie wyglądający trawnik może zagościć na Państwa posesji w mgnieniu oka. Specjalizujemy się w urządzaniu zarówno przydomowych przestrzeni jak i potężnych obiektów sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Zawsze dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były wyłącznie najwyższej jakości i zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Trawnik Twoich marzeń marzenia stają się rzeczywistością

Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty trawę w rolce, która pozwoli na stworzenie perfekcyjnie prezentującego się trawnika.

Działamy na terenie Katowic, Będzina, Gliwic, Tychów, Tarnowskich Gór, Rudy Śląskiej, Zabrza a także pozostałych miejscowości województwa Śląskiego. Dla naszych Klientów realizujemy zamówienia z dostawą do domu lub na teren budowy.

Dzięki współpracy z fachowcami oraz zdobytemu przez nas doświadczeniu służymy fachowym doradztwem. Wszystko po to, aby produkt w 100% spełnił oczekiwania klienta.

Zapraszamy Państwa do naszego ogrodu pokazowego, zlokalizowanego w Bobrownikach (gmina Będzin, województwo Śląskie). Na miejscu mogą Państwo zapoznać się z produktami różnych firm oraz zobaczyć gotowe aranżacje z ich wykorzystaniem. Szczegółowe informacje odnośnie funkcjonowania ogrodu pokazowego w tym godzin otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt.

Nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Zasięgnij fachowej porady!