RSZMICIO – Kostka Brukowa Najwyższej Jakości

RSZMICIO to najwyższej jakości produkty, fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze materiałów poparta wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i brukarskiej. To również kompleksowa obsługa w zakresie projektowania i wykonywania ogrodów i innych terenów zielonych a także wynajem maszyn budowlanych.

Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej, płyt tarasowych, palisad, obrzeży a także elementów do budowy kanalizacji, studni oraz odwodnień liniowych i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy produkty uznanych polskich producentów takich jak m.in. JADAR, Polbruk, MDK, Galla Beton. Wśród naszych produktów znajdą Państwo wyroby z betonu a także granitu oraz innych kamieni naturalnych.

Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych. W ramach naszej działalności zaopatrujemy budowy w materiały jak również zajmujemy się wynajmem urządzeń budowlanych.

Aby dostarczyć Państwu kompleksowej obsługi współpracujemy z firmami zajmującymi się profesjonalnie aranżacją i wykonywaniem ogrodów. Świadczymy usługi z zakresu projektowania ogrodów i innych obszarów zielonych oraz zieleńców. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem projektu ale również dostarczamy rośliny, realizujemy projekt a także oferujemy usługi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji roślin.

RSZMICIO dla firm i instytucji

Oprócz klientów indywidualnych realizujemy również zamówienia dla odbiorców instytucjonalnych oraz firm. Dostarczamy produkty do budowy m.in. infrastruktury drogowej i chodników, placów, skwerów a także parkingów dla pojazdów ciężarowych.

Zapraszamy do naszego ogrodu pokazowego w Bobrownikach (gmina Będzin, województwo śląskie), gdzie mogą Państwo obejrzeć oferowane przez nas produkty. W naszej firmie zaopatrzą się Państwo kompleksowo w materiały do budowy chodników, podjazdów, ogrodzeń, tarasów i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej na terenie Śląska oraz całego kraju. Na życzenie klienta dostarczamy zamówione materiały pod wskazany adres. W naszej ofercie posiadamy:

  • kostkę brukową,
  • palisady,
  • krawężniki i obrzeża,
  • płyty tarasowo-chodnikowe,
  • pustaki ogrodzeniowe i cegły,
  • mury oporowe (L-ka, Teka),
  • korytka betonowe,
  • płyty i cegły elewacyjne do wnętrz,
  • donice betonowe,
  • stopnie schodowe.

Oferowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości betonu, jak również granitu oraz innych kamieni naturalnych.

Nasze produkty

Zobacz wszystkie produkty

Nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Zasięgnij fachowej porady!

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności