RSZMICIO – Kostka Brukowa Najwyższej Jakości

RSZMICIO to najwyższej jakości produkty, fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze materiałów poparta wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i brukarskiej. To również kompleksowa obsługa w zakresie projektowania i wykonywania ogrodów i innych terenów zielonych a także wynajem maszyn budowlanych.

Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej, płyt tarasowych, palisad, obrzeży a także elementów do budowy kanalizacji, studni oraz odwodnień liniowych i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy produkty uznanych polskich producentów takich jak m.in. JADAR, Polbruk, MDK, Galla Beton. Wśród naszych produktów znajdą Państwo wyroby z betonu a także granitu oraz innych kamieni naturalnych.

Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych. W ramach naszej działalności zaopatrujemy budowy w materiały jak również zajmujemy się wynajmem urządzeń budowlanych.

Aby dostarczyć Państwu kompleksowej obsługi współpracujemy z firmami zajmującymi się profesjonalnie aranżacją i wykonywaniem ogrodów. Świadczymy usługi z zakresu projektowania ogrodów i innych obszarów zielonych oraz zieleńców. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem projektu ale również dostarczamy rośliny, realizujemy projekt a także oferujemy usługi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji roślin.

RSZMICIO dla firm i instytucji

Oprócz klientów indywidualnych realizujemy również zamówienia dla odbiorców instytucjonalnych oraz firm. Dostarczamy produkty do budowy m.in. infrastruktury drogowej i chodników, placów, skwerów a także parkingów dla pojazdów ciężarowych.

Zapraszamy do naszego ogrodu pokazowego w Bobrownikach (gmina Będzin, województwo śląskie), gdzie mogą Państwo obejrzeć oferowane przez nas produkty. W naszej firmie zaopatrzą się Państwo kompleksowo w materiały do budowy chodników, podjazdów, ogrodzeń, tarasów i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej na terenie Śląska oraz całego kraju. Na życzenie klienta dostarczamy zamówione materiały pod wskazany adres. W naszej ofercie posiadamy:

  • kostkę brukową,
  • palisady,
  • krawężniki i obrzeża,
  • płyty tarasowo-chodnikowe,
  • pustaki ogrodzeniowe i cegły,
  • mury oporowe (L-ka, Teka),
  • korytka betonowe,
  • płyty i cegły elewacyjne do wnętrz,
  • donice betonowe,
  • stopnie schodowe.

Oferowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości betonu, jak również granitu oraz innych kamieni naturalnych.

Nasze produkty

Zobacz wszystkie produkty

Nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Zasięgnij fachowej porady!